Hurtownia kosmetyczna
Strona główna
Zawartość kuferka
Szkolenie
Informacje o zabiegu
Cennik
Kontakt

TRWAŁE PRZEDŁUŻANIE RZĘS

INFORMACJE O ZABIEGU

Sztuczne rzęsy nie obciążają naturalnych.
Wszystkie składniki stosowane podczas zabiegu są testowane farmaceutycznie i pod względem alergicznym, posiadają atesty, są całkowicie bezpieczne dla oczu. Specjalnie opracowany hipoalergiczny klej, którego używamy do zabiegu służy w medycynie do bezszwowego klejenia ran pooperacyjnych.

Pływanie, korzystanie z sauny, solarium, przebywanie w gorącym i wilgotnym klimacie nie ma żadnego wpływu na długość noszenia rzęs.Klej stosowany do zabiegu jest odporny na wysokie, niskie temperatury, działanie wody i kosmetyków.

Rzęsy występują w wielu długościach, grubościach i mają różny stopień podkręcenia.

Rzęsy klejone metodą "jeden do jednego" wyglądają i zachowują się zupełnie jak naturalne.

Naturalne rzęsy moją swój indywidualny swój cykl życia, rosną, wypadają, a na ich miejscu pojawiają się nowe. Cykl życia rzęsy wynosi ok. 60 do 90 dni. Gdy rzęsy naturalne skończą swój cykl życiowy wypadną wraz z rzęsami syntetycznymi.

Po 2 do 4 tygodni około 1/3 rzęs naturalnych wypada. Takie zachowanie rzęs jest całkowicie normalne i bez względu na to czy mamy doczepione rzęsy czy nie, proces ten nie ulega zmianie.

Dla utrzymania odpowiedniej gęstości rzęs konieczny jest zabieg uzupełniający, nie trwa on długo i jest względnie tani.

Większość klientek jest tak zachwyconych efektem dłuższych rzęs, że umawiają się z góry na termin odnowy i regularnie dbają o piękny efekt.

Rzęsy w razie potrzeby, mogą być w ciągu 10-20 minut zdjęte przez stylistkę przy użyciu specjalnego zmywacza do kleju.

Klientka nie powinna usuwać rzęs sama, ponieważ może uszkodzić lub wyrwać naturalne rzęsy.

Każdy zabieg jest dostosowany do indywidualnych potrzeb klientki. Nasze rzęsy dostępne są w różnych kolorach, rozmiarach i dwóch grubościach. Mają dwa stopnie podwinięcia: naturalny J i mocniej podkręcony C

Dostępne rzęsy są wykonane z poliestru, jedwabiu, silikonu.
Tworzywa sztuczne są trwalsze i rzadziej wywołują reakcje alergiczne niż np. rzęsy wykonane z włosów zwierząt np. norek.

Nie ma przeciwwskazań do noszenia szkieł kontaktowych, ale podczas wykonywania zabiegu klientka powinna je ściągnąć.

Gdy rzęsy naturalne skończą swój cykl życiowy i wypadną, rzęsy syntetyczne wypadną wraz z nimi. Jednak, w razie potrzeby, mogą być też fachowo zdjęte przez stylistkę przy użyciu specjalnego zmywacza do kleju. Proces ten trwa zwykle od 10 do 20 minut w przypadku usuwania pełnego zestawu rzęs. Klientka nie powinna usuwać rzęs sama, ponieważ może uszkodzić lub wyrwać naturalne rzęsy.

Klientki uwielbiają te rzęsy ponieważ; efekt widzą od razu, nie muszą tracić czasu na codzienny makijaż, a przede wszystkim rzęsy znacznie poprawiają urodę.

Rzęsy są przytwierdzane do istniejących rzęs naturalnych, a nie do skóry, dlatego klientka musi mieć przynajmniej trochę rzęs własnych.

W przypadku krótkich i słabych rzęs nie przyklejamy długich i ciężkich, ale delikatne i krótkie.

Trudno przykleja się rzęsy do małych, słabych, krótkich rzęs. W takim przypadku nie przyklejamy grubych, długich rzęs, ponieważ trudno będzie im się utrzymać na delikatnych naturalnych rzęsach, w takim przypadku przyklejamy krótkie i cienkie.

JESLI CHCESZ DOWIEDZIĆ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT TEGO REWELACYJNEGO ZABIEGU ZAPRASZAMY NA SZKOLENIE, NA KTÓRYM UZYSKASZ WIELE CENNYCH WSKAZÓWEK I INFORMACJI.